Hakkımızda

 

AZİM HAN TİCARET MOBİLYA VE BEYAZ EŞYA MAĞAZALARI

 
Azim Han Ticaret Limited Şirketi 1955 senesinden bu yana süregelen ticari deneyim ve tecrübelerin bir uzantısı olarak  Dayanıklı Tüketim Ürünleri Beyaz Eşya, Mobilya, Perakende Mağazacılık ve Turizm Sektöründe Otelcilik ile Manavgat-Side  bölgesinde faaliyet göstermektedir.

1994 senesinde Manavgat merkez Kapalı Pazartesi pazaryeri bölgesinde hizmete açılan 1200 m2 toplam beş katlı Merkez mağazası ile firma Beyaz Eşya, Züccaciye ve Mobilya perakende satışı yapmaktadır.

Piyasa talepleri ve Manavgat bölgesindeki gelişmeleri dikkate alan, perakende mağazacılıkta birçok alanda bölgede öncü olmuş Azim Han Ticaret Limited Şirketi 2011 senesinde Ilıca Beldesi Manavgat Antalya karayolu üzerinde hizmete açtığı  ilk etapta 5000 m2 ve devamında 2014 yılında 12000 m2 ye çıkardığı Dört Katlı Ilıca mağazası ile; 2013 yılında yenilenen 2000 m2 teşhir alanına sahip Çarşı Mağazası ile; yine 2017 yılında Demokrasi Bulvarında açtığı 3. Arçelik Mağazasıyla  “müşterilerimiz her şeyin en iyisine layıktır” ilkesi doğrultusunda ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.

2022 yılında Azim Han Ticaret ticari girişimciliğinde yeni bir hamle yaparak Manavgat Tugayoğlu caddesinde hizmete açtığımız 4 ncü mağazamız ile Arçelik ağımızı genişleterek müsterilerimizin markaya ulaşımını kolaylaştırdık. 

Azim Han Ticaret bu mağazalarında Beyaz Eşya, Mobilya, Yatak-Baza Setleri, Halı, Züccaciye ürünleri, Dekor ve Aksesuar ürünleri ile Perde çeşitleri sunmaktadır.

Azim Han Ticaret Mağazaları bugün Türkiye'nin dört bir yanından dikkatle seçtiği Mobilya Markaları ile, Arçelik, İdaş, Fakir, Schafer, Tefal, hattrick Kondüsyon Aletleri, Bianchi, Ufo, Noble Life ve Lucky Art Aksesuarları gibi dünyaca ünlü birçok markanın bayiliği ile bölge halkına hizmet etmekten kıvanç duymaktadır.                                  

Azim Han Ticaret Limited Şirketi 1986 Senesinde Kurulan Manavgat Kervan Otel ve 1990 senesinde Kurulan Side Kervan Otel (www.sidekervanhotel.com) ile de Turizm alanında faaliyet göstermektedir. Bölgesinde kazandığını yine bölgesinde yatırıma dönüştürmeyi ilke edinen Azim Han Ticaret “Müşteri Memnuniyeti Önceliktir” prensibi doğrultusunda  Ahilik Geleneği Esasları sayılan akıl, ahlak, bilim, çalışma ve dürüstlük gibi ilkelere dayalı bir ticari anlayış ile faaliyetlerini sürdürmekte ve  sosyo-ekonomik durumun ahlakla bütünleşerek gelişmesinde öncülük etmeyi hedeflemektedir...